Konkurs: The Darkness w Warszawie – bilet i płyta do wygrania! [Zakończony]

0

Jedna z gwiazd zeszłorocznego Woodstocku zaraz w Warszawie już 16 marca 2013 (sobota). Ci, którzy byli na największym polskim festiwalu wiedzą, co The Darkness wyczyniało na scenie podczas swojego występu na festiwalu Owsiaka. Tym razem zapewne będzie jeszcze lepiej – zespół zagra w klubie Palladium, więc zabawia będzie jeszcze lepsza! W związku z koncertem mamy dla Was jedną wejściówkę na ten niesamowity koncert! Dodatkowo – czeka na Was najnowsza płyta kapeli – czyli Hot Cakes.

The Darkness

Bilety są jeszcze w sprzedaży – polecamy Wam ten koncert i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Co zrobić, aby zgarnąć bilet lub płytę?

Zasady są proste – „polub” wpis i odpowiedz na pytanie. The Darkness wypuściło kilka dni temu klip do swojego najnowszego singla pt. With A Woman i to z teledyskami The Darkness związane jest zadanie konkursowe :

Zadanie konkursowe: który klip The Darkness podoba Ci się najmniej lub najbardziej? Kreatywnie uzupełnij swoją odpowiedź i opisz dlaczego właśnie TEN teledysk. Odpowiedź zawrzyj w maksymalnie 100 słowach.

Na odpowiedzi zawierające imię i nazwisko czekamy do soboty 9 marca 2013 – napisz też, czy jako nagrodę preferujesz bilet na koncert w Warszawie – czy płytę Hot Cakes!

Wszystkie zgłoszenia przyjmujemy mailowo, pod adresem konkurs@deathmagnetic.pl.

Mamy wyniki konkursu! Spośród nadesłanych odpowiedzi zwycięzcami są: Marek Ś. (bilet) i Maciek Ch. (płyta).

Oto odpowiedź Marka, który zgarnia bilet na koncert!

Zdecydowanie moim ulubionym teledyskiem The Darkness jest wideo do klipu „Everybody have a good time” choć nie jest to tak oczywisty wybór. Można by rzec, że to wszystko dzięki ciekawemu podejściu do spraw damsko-męsko-zwięrzęcych, choć zapewne źle by to zabrzmiało, więc może obstawię tutaj odpowiedź: bo promują misie. W dzisiejszej popkulturze rzadko spotykamy dzieła gloryfikujące niedźwiedzie – tutaj The Darkness wiedzie wiec prym. Bo kto nie lubi futrzaków? A do tego seksownych futrzaków? Miejmy nadzieję, że na koncercie w Warszawie zespół nie będzie jednak promował kontaktów człowiek-niedźwiedź w sposób nieakceptowalny w kraju nad Wisłą.

Udostępnij to

O autorze

Didymos

Fan Metalliki mniej więcej od czasów Loada, przegapiłem koncert w Warszawie w 1999, ale nie popełniłem już tego błędu w Chorzowie 2004 i 2008. Dodatkowo widziałem zespół w Berlinie (2008), Lipsku (2009), Oslo, Rydze, Tallinnie, Wilnie, Budapeszcie, Warszawie (2010) , Gelsenkirchen (2011), Pradze, Warszawie (2012), Pradze, Wiedniu i Warszawie (2014). Uff!