MoshMachine

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

MoshMachine

Lokalizacja: Krosno

Gatunek: New Groove Metal

Działalność: 2015 r.

7 strings – Piotr „Młody” Winiarski
Drums – Mateusz „Smoła” Smolik
Bass – Mateusz „Linda” Pojnar
Perc & Voc – Marcin „Marshall” Marszałek
Vocal – Przemysław „Kosa” Koszelnik

Pomysł na MoshMachine zrodził się w głowach dwóch grajków, wioślarza – Mielonego i porykującego – Kosy początkiem 2015 r.
Do składu szybko dołączyli starszy garowy – Smoła i kolejny wioślarz – Yuri i w tym składzie zespół rozpoczął pierwsze próby. Szybko z zespołu odszedł Tomasz „Mielony” Świerad” natomiast do współpracy dał się namówić basman – Linda oraz mający napierdalać po dodatkowych perkusjonaliach – Marshal. Zadecydowano też o poszukiwaniach drugiej gity i na to miejsce wskoczył – Dziubek. Takim składem, zespół zabrał się do pracy nad materiałem, którego kompozycje są dziełem Yuriego i Smoły natomiast warstwa tekstowa która jest w naszym rodzimym języku spoczęła na barkach Kosy.
Zespół jest bliski ukończenia materiału na pierwszą płytę i planuje w niedługim czasie wejść do studia żeby zarejestrować cały materiał na LP. Na ukończeniu jest też produkcja singla promującego MoshMachine zatytułowanego „In The Name Of…” za którą odpowiedzialny jest Seb Durał i jego DS Phantom Studio w Bristolu.
Muzyka którą dostaniecie od MM to wypadkowa wielu styli, każdy z członków bandu ma swoje inspiracje, gdzies istniał jako muzyk.
MA BYĆ GROOVE, MA CHODZIĆ NÓŻKA,
MA BUJAĆ DYNIA, MA BYĆ ROZPIERDOL!!!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Wyro(c)k

80%
80%
2 Minutes to Midnight

0-10 Sad But True
11-20 Bad Reputation
21-30 Wild Thing
31-40 Satisfaction
41-50 Another Brick in the Wall
51-60 Proud Mary
61-70 Highway To Hell
71-80 2 Minutes to Midnight
81-90 Ace of Spades
91-100 Master Of Puppets

  • Siła uderzenia
    8
  • Oceny czytelników (5 głosów)
    5.5
Udostępnij to

O autorze

Pozornie cicha i spokojna, jednak potrafiąca bronić swojego. Mój brak zaszufladkowania pozwala na odkrywanie wielu talentów wśród rozwijającej się polskiej sceny muzycznej.