Distinct Way

0

Distinct Way

Lokalizacja: Warszawa

Gatunek: Metal/Thrash/Rock

Działalność: 2015 r.

Wokal, gitara – Dader
Bas – Mati
Gitara – Robson
Perkusja – Orzeł
Żyjemy w trudnych i nieprzewidywalnych czasach, jednocześnie w czasach niesamowitych możliwości. Chcemy podzielić się naszymi odczuciami i przemyśleniami na temat tego co dzieje się wokół nas. Przypominamy wszystkim, że jesteśmy ludźmi, myślimy i podejmujemy decyzje, i że wszystko zależy od nas. Dzielenie się tym przez muzykę jest naszym wyborem, bo to ona płynie w naszych żyłach.

Jesteśmy grupą przyjaciół znających się od dawna. We wczesnych latach 90-tych braliśmy czynny udział w rozmaitychprojektach muzycznych.
Po bardzo długiej przerwie na nowo połączyliśmy swoje siły i we wrześniu 2015 postanowiliśmy założyć zespół. Po tygodniu rozpoczęliśmy próby w dwuosobowym składzie z Matim na basie i Daderem na gitarze i wokalu. W ciągu miesiąca do składu dołączyli Robsson na drugiej gitarze i Orzeł na perkusji, kompletując tym samym cały skład.
Nasze pierwsze wrażenia z tego co tworzyliśmy, przywoływały nam metalowe kapele z początku lat 90-tych ze świeżymi pomysłami. Ciężkie melodyjne riffy i wpadające w ucho dźwięki, to na pewno część naszej muzy.
W ciągu sześciu miesięcy stworzyliśmy kilka utworów, które spodobały się nam i szerokiemu gronu naszych znajomych.Postanowiliśmy więc wejść do studia i je nagrać.
Jesteśmy „Distinct Way”, gramy to co czujemy i chcemy się tym z Wami dzielić.
 

Wyro(c)k

70%
70%
Highway To Hell

0-10 Sad But True
11-20 Bad Reputation
21-30 Wild Thing
31-40 Satisfaction
41-50 Another Brick in the Wall
51-60 Proud Mary
61-70 Highway To Hell
71-80 2 Minutes to Midnight
81-90 Ace of Spades
91-100 Master Of Puppets

  • Siła uderzenia
    7
  • Oceny czytelników (0 głosów)
    0
Udostępnij to

O autorze

Pozornie cicha i spokojna, jednak potrafiąca bronić swojego. Mój brak zaszufladkowania pozwala na odkrywanie wielu talentów wśród rozwijającej się polskiej sceny muzycznej.